Butcher’s Store Antwerp City South
Retail Food
Een slagerij waar het draait om de ambacht en het vakmanschap.
De DA-M is een ronde, inbouw downlight Ø195mm met verdiept liggende LED en externe driver, standaard met witte, grijze of zwarte behuizing van aluminium. Leverbaar met lichtkleuren van 3000Ken 4000K, CRI80. Leverbaar met 40° reflector UGR<16, opaal of microprisma diffuser.
| Gewicht | 0,8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 19,5 × 19,5 × 14 cm |
| CRI | CRI>80 |
| Dimbaar | Optioneel |
| Artikelnummer | DA02 |
| Producttype | Downlight |
| Afmetingen | Ø195 x 140mm |
| Driver | Externe Driver |
| Elektrische Klasse | II |
| Energielabel | D |
| Garantie | 5 Jaar |
| IK Waarde | IK04 |
| IP Waarde | IP44 |
| Kleur Behuizing | Grijs, Wit, Zwart |
| Kleurtolerantie | 3 SDCM |
| LED Levensduur | >60.000h/L80B10 |
| Lichtkleur | 3000K, 4000K |
| Lichtstroom | 1500 - 3200 lm |
| Opgenomen Vermogen | 13 W - 27 W |
| Optiek | Facet reflector, PMMA diffuser |
| Systeem Efficiëntie | 105 - 132 lm/W |
| UGR waarde | UGR <16, UGR <22 |
| Zaagmaat | Ø 176 |
Benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen? Neem contact met ons op of laat uw gegevens achter, wij nemen binnen een werkdag contact met u op.

Directeur