| CRI | CRI>80, CRI>90 |
|---|---|
| Dimbaar | Optioneel |
| Gradenbundel | 98° |
| Kleur Behuizing | Wit |
| Kleurtolerantie | 2 SDCM |
| LED Levensduur | >60.000h/L80B10 |
| Lichtkleur | 2700K, 3000K, 4000K |
| Lichtstroom | 1525 - 4100 lm |
| Merk | Arkoslight |
| Zaagmaat | Ø245mm |
| Opgenomen Vermogen | 10,5 - 27W |
Benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen? Neem contact met ons op of laat uw gegevens achter, wij nemen binnen een werkdag contact met u op.

Directeur

Wij gebruiken cookies om uw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde advertenties of inhoud weer te geven en ons verkeer te analyseren. Door op “Alles accepteren” te klikken, komt u in met ons gebruik van cookies.

Wij gebruiken cookies om uw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde advertenties of inhoud weer te geven en ons verkeer te analyseren. Door op “Alles accepteren” te klikken, komt u in met ons gebruik van cookies.