| CRI | CRI>80, CRI>90 |
|---|---|
| Dimmable | Optional |
| Beam Angle | 98° |
| Color Housing | White |
| Color Tolerance | 2 SDCM |
| LED Durability | >60,000h/L80B10 |
| Light Colour | 2700K, 3000K, 4000K |
| Luminous Flux | 1525 – 4100 lm |
| Brand | Arkoslight |
| Cut Out Size | Ø245mm |
| Power Consumption | 10,5 – 27W |
Wondering what we can do for you? Contact us or leave your details, we will get back to you within one business day.

Director

We gebruiken cookies om uw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde advertenties of inhoud weer te geven en ons verkeer te analyseren. Door op ‘Alles accepteren’ te klikken, stemt u in met ons gebruik van cookies.

We gebruiken cookies om uw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde advertenties of inhoud weer te geven en ons verkeer te analyseren. Door op ‘Alles accepteren’ te klikken, stemt u in met ons gebruik van cookies.