| CRI | CRI>90 |
|---|---|
| Gradenbundel | 19°, 38° |
| IP Waarde | IP20, IP65 |
| Kleur Behuizing | Goud, Wit, Zwart |
| Kleurtolerantie | 3 SDCM |
| Lichtkleur | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| Lichtstroom | 190 - 250 lm |
| Merk | Arkoslight |
| Opgenomen Vermogen | 2,1 W |
| Zaagmaat | Ø38mm |
Benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen? Neem contact met ons op of laat uw gegevens achter, wij nemen binnen een werkdag contact met u op.

Directeur

Wij gebruiken cookies om uw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde advertenties of inhoud weer te geven en ons verkeer te analyseren. Door op “Alles accepteren” te klikken, komt u in met ons gebruik van cookies.

Wij gebruiken cookies om uw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde advertenties of inhoud weer te geven en ons verkeer te analyseren. Door op “Alles accepteren” te klikken, komt u in met ons gebruik van cookies.