| CRI | CRI>90 |
|---|---|
| Beam Angle | 19°, 38° |
| IP Rating | IP20, IP65 |
| Color Housing | Black, Gold, White |
| Color Tolerance | 3 SDCM |
| Light Colour | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| Luminous Flux | 190 – 250 lm |
| Brand | Arkoslight |
| Power Consumption | 2,1 W |
| Cut Out Size | Ø38mm |
Wondering what we can do for you? Contact us or leave your details, we will get back to you within one business day.

Director

We gebruiken cookies om uw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde advertenties of inhoud weer te geven en ons verkeer te analyseren. Door op ‘Alles accepteren’ te klikken, stemt u in met ons gebruik van cookies.

We gebruiken cookies om uw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde advertenties of inhoud weer te geven en ons verkeer te analyseren. Door op ‘Alles accepteren’ te klikken, stemt u in met ons gebruik van cookies.